Úvod

Vítejte na stránkách Bang-Seeds Konopné Centrum, kde vážíme si vašeho soukromí a zavazujeme se chránit vaše osobní údaje. V této zásadě ochrany osobních údajů jsou detailně popsána práva a povinnosti související s ochranou osobních údajů, a to jak pro nás, tak pro vás, našeho uživatele. Rozumíme důležitosti vašich osobních údajů a chceme, abyste se u nás cítili bezpečně. Na této stránce se dozvíte, jaké údaje shromažďujeme, z jakého důvodu, jak jsou chráněny a jak můžete svá práva uplatnit.Čtením těchto zásad souhlasíte s naším způsobem zpracování vašich osobních údajů.

Osbobní údaje, které zpracováváme

Shromažďujeme různé typy osobních údajů, včetně, ale nikoli výhradně, vaší emailové adresy, jména, adresy, telefonního čísla a dalších údajů, které nám poskytnete při registraci, objednávce, dotazech či při komunikaci s námi. Tyto informace používáme ke zlepšení našich služeb, k personalizaci vašeho zážitku na našem webu, zasílání relevantních nabídek a informací, stejně jako k vyřizování vašich dotazů a objednávek.

Principy zpracování osobních údajů

Zpracování vašich osobních údajů se řídí zásadami zákonnosti, spravedlnosti a transparentnosti. Zajistíme, aby byly údaje shromažďované pro legitimní účely, relevantní a omezené pouze na nezbytnou míru. Vaše údaje jsou u nás chráněny před neoprávněným přístupem, ztrátou, změnou či zničením logickými a fyzickými bezpečnostními opatřeními.

Práva subjektu údajů

Jako subjekt údajů máte právo požádat o přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu nebo vymazání, omezení zpracování vašich údajů nebo namítnout jejich zpracování. Máte také právo na přenositelnost dat. Veškeré tyto požadavky můžete uplatnit prostřednictvím kontaktní emailové adresy [email protected].

Kontaktní informace

Pokud máte jakékoli dotazy nebo požadavky týkající se ochrany osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat na adrese: Matyáš Novotný, Botanická 68a, 602 00 Brno, Česká republika, nebo na emailu [email protected].

Komentáře

Napsat komentář